Działka Książenice gm. Czerwionka-Leszczyny

Książenice gm. Czerwionka-Leszczyny
Dodane: Czwartek, 21 Maj, 2026  16:06
257 000 zł
147 zł/m2

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Działki i grunty / Sprzedaż
  • Pow. działki:1747 m2
  • Rodzaj działki:Budowlana
  • Sprzedaż:Pośrednik

Opis oferty

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1747 m, położona w spokojnej i zielonej części Książenic - w rejonie ulicy Nad Potokiem. Nieruchomość przeznaczona jest pod zabudowę jednorodzinną, co czyni ją idealnym miejscem na realizację budowy wymarzonego domu lub komfortowej rezydencji z dużym ogrodem.
Działka charakteryzuje się przestronną powierzchnią, dającą ogromne możliwości zagospodarowania terenu.
Media :
prąd i woda w bliskiej odległości
Dojazd :
bezpośredni dostęp do drogi gminnej
Nieruchomość znajduje się w urokliwej okolicy, w otoczeniu nowoczesnej zabudowy jednorodzinnej oraz terenów zielonych, co gwarantuje bliskość natury i przyjazne warunki do życia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację
Robert Kotwicki

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 3
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Robert Kotwicki
Konto prywatne
Na Lento.pl od 20 maj 2026
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Wyczyść historię

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookUdostępnij na X Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków